تیر ۲۸, ۱۴۰۳

بهترین و قوی ترین فلزیاب⚡️EXP5000⚡️

بهترین و قوی ترین فلزیاب

بهترین و قوی ترین فلزیاب که تا به حال ساخته شده است EXP5000 .با امکانات بسیار زیادکه درصد خطای کار را به نزدیک صفر رسانده است. بین دستگاه های موجود بی نقص ترین دستگاه فلز یابی است که تا به حال طراحی و ساخته شده است.

بهترین  و قوی ترین فلزیاب

بهترین و قوی ترین فلزیاب

بهترین و قوی ترین فلزیاب برای تشخیص فلزات در زیر خاک که امکان شناسایی فلزات را بدون نیاز به حفاری فراهم می کند. طلا، نقره، مس، آلومینیوم، فلزات آهنی و انواع فلزات را تشخیص می دهد. تشخیص یک هدف ممکن است صوتی، با آنالوگ گرافیکی، با دیجیتال یا گرافیکی با سیگنال نور به شکل منحنی روی نمایشگر باشد.

EXP5000 ناهنجاری‌ها را در سطح زیرین اندازه‌گیری می‌کند، سپس می‌تواند حفره‌ها، اجسام مدفون، رسوبات آب، ذخایر معدنی را تشخیص دهد. این ابزار شامل بهترین فناوری جستجوی شناخته شده امروزی است. از طریق عینک های ارائه شده، کاربر می بیند که چه چیزی می خزد، این عینک های ویژه هم برای جستجو در شب طراحی شده اند، هم برای جستجوی روز با سیستم خورشیدی ضد انعکاس.

 

EXP5000 یک فلزیاب با فناوری پیشرفته است که در یک جعبه کوچک کنترل‌های بسیار سبک و کاربردی قرار دارد که امکان اندازه‌گیری خوب را با حافظه ۲۵۶ مگابایتی فراهم می‌کند. تمام داده های جمع آوری شده را می توان با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی، با ویژگی های اضافه شده (تاریخ، زمان، کاوشگر استفاده شده و غیره) روی کامپیوتر نمایش و تجزیه و تحلیل کرد و مکان شناسایی با ماهواره های GPS را به ۲۴ رساند و سپس به محل اسکن بازگشت. بسیار آسان و دقیق باشد EXP5000 همراه با کاوشگر ۵۰ سانتی متری نصب شده بر روی یک تیر تلسکوپی، می توانید طیف گسترده ای از لوازم جانبی اختیاری را قرار دهید، یا به عنوان نسخه EXP5000 Pro، آنها را همراه داشته باشید. EXP5000 دارای توابع زیر است.

• مغناطیس سنج – برای تشخیص اجسام آهنی.

• اسکن زمین – نمایش رنگی تشخیص با وضوح سه بعدی.

• تبعیض – می تواند زمین را تشخیص داده و فیلتر کند تا فقط فلزات گرانبها مانند طلا و نقره، مس و غیره را تشخیص دهد. پروب های ویژه ای هم برای تشخیص فلزات و هم برای حق شناسایی فلز در دسترس هستند.

• فلزیاب – عملکرد فلزیاب

• اسکن زنده – اسکن بی‌درنگ شما را نشان می‌دهد.

• ترموگراف – تغییرات دمایی سطح زیرین را نشان می دهد

• Thermo Scan – تصاویر مادون قرمز را با سیستم سه بعدی ایجاد می کند

پیشرفته ترین فلزیاب دنیا

مغناطیس سنج

با مغناطیس سنج یکپارچه می توانید توده های مغناطیسی را در زمین جستجو کنید. همچنین برای تشخیص اجسام کوچک روی سطح مفید است، حداکثر عمق جستجو تقریباً ۲ متر است. تابع مغناطیس سنج را می توان با پروب های زیر استفاده کرد:

• GPR 25cm – 50cm – 75cm – 100cm

• سوپر سنسور

• آنتن برای تونل

• سنسور پخش زنده

در این دستگاه سعی شده است کاستی ها و عیب های دستگاهای تصویری قبلی داشتندجبران شده و میتوان گفت کهexp5000 یک دستگاه بدون نقص و با جواب دادن تضمینی می باشد . مهمترین خصوصیت این فلزیاب این است که با استفاده از انتن لایو استریم ان تصویر را به شما به صورت زنده نشان میدهد و شما نیازی به کامپیوتر برای اینکه تحلیل کنید نقطه شما در کجا قرار داشت نخواهید داشت حمل آن نیز به واسطه وزن کم آن آسان است .احتیاجی به مانیتور یا کامپیوتر حین انجام کار ندارد و شما با زدن عینک های ویژه که در ناسا طراحی شده اند میتوانید تصویر گرفته شده از زیر زمین را مشاهده کنید

سریعترین و بی عیب ترین فلزیابی که تا به حال ساخته شده استexp5000 است . عمق نفوذ آن در زمین ۲۵ متر است .از چندین سیستم برای تفکیک و اسکن استفاده میکند و درصد خطای آن نزدیک به صفر است استفاده از آن بسیار ساده وقابل فهم است .این دستگاه را میتوانید به صورت بیسیک یا با یک سری تجهیزات اضافه خریداری کنید .

بهترین گزینه برای کار فلزیابی سری طلایی آن است (Gold Edition) که همه نیازهای شما را برای کار فلز یابی براورده میکند.سری گلد شامل سیستم بیسیک به اضافه قطعات سوپر سنسور،لایو استریم سنسور و دی دی وی می باشد .فرق بیسیک با سری گلد و پرو آن این است که شما با همان بیسیک کار فلز یابی را میتوانید انجام بدهید اما اگر به دنبال یک محل خاص با شرایط خاص هستید,مثلا به دنبال تونل یا حفره یا اتاقک یا غار هستید یا به طور کلی قصد دارید این کار را حرفه ای انجام بدهید بهتر است یک سری تجهیزات جانبی را خریداری کنید.و اگر میخواهید به صورت حرفه ای به کار فلز یابی بپردازید خرید سری گلد این دستگاه را به شما توصیه میکنیم.

بهترین  و قوی ترین فلزیاب

بهترین و قوی ترین فلزیاب

وسایلی که میتوانید با هم یا جداگانه به دستگاه ای اکس پی ۵۰۰۰ خود اضافه کرده و کارایی آن را برای اهداف خاص خود بالا ببرید از این قرار است:

آنتن ۲۵ سانتی متری :

آین آنتن بهترین انتخاب برای پیدا کردن اهداف کوچک تا عمق ۲۵ متر می باشد .علاوه بر آن برای گرفتن یک اسکن دقیق و کامل دو طرف پروب باید یک فاصله از زمین داشته باشند .به این معنی که اگر یک طرف پروب با زمین ۱۵ سانتی متر فاصله داشته باشد و طرف دیگر ۵ سانتی متر اسکن دقیقی نمیتوان انتظار داشت .به همین خاطر آنتن ۲۵ سانتی متری مناسب ترین آنتن برای کار در مناطق صعب العبور , کوهستانی , جنگلی و… می باشد .چون به خاطر کوچک بودن آن کنترل فاصله از زمین دو طرف آن هم بسیار راحت تر است.

EXP%205000img1

آنتن ۵۰ سانتی متری ,۷۵ و ۱۰۰ سانتی متری :

از لحاظ کارایی این سه آنتن همان کارایی آنتن ۲۵ سانتی متری را دارند و تا همان ۲۵ متر نفوذ می کنند واندازه آنها تاثیری در عمق نفوذ آنها ندارند .برای زمین های مسطح و صاف بهترین انتخاب آنتن ۷۵ و ۱۰۰ سانتی متری هستند چون سطح بزرگی را میتوان در یک مدت کوتاه اسکن کرد .به عنوان مثال مسافتی را که در یک رفت و برگشت آنتن ۱۰۰ سانتی متری میتوان اسکن کرد با یک پروب ۲۵ سانتی متری ۴ بار باید اسکن کرد تا آن سطح اسکن را پوشش بدهیم .اما اگر زمین شما مسطح نیست و امکان حفظ فاصله یکسان دو طرف پروب نیست استفاده از آنها توصیه نمیشود و بهتر است که از سوپر سنسور یا آنتن ۲۵ سانتی متری استفاده کنید .مناسب ترین سنسور برای ای اکس پی ۵۰۰۰ همین آنتن است و سیستم بیسیک و گلد با این انتن ارائه میشود.

سیستم دی دی وی یا سیستم فلزیاب : بهترین فلزیاب برای تفکیک فلزات و حذف فلزات بی ارزش تا عمق دو متر می باشد .با ولومی که روی دستگاه است میتوان آن را تنظیم کرد که دنبال چه فلزی بگردد .مثلا میتوانید آن را روی آلومنیوم یا طلا یا نقره تنظیم کنید و دستگاه فقط آن فلز را پیدا میکند .از آنجا که اکثر ناخالصی ها و آلودگی ها از سطح زمین تا عمق یک متری می باشند میتوانید برای حذف این ناخالصی ها استفاده کنید و همان فلز انتخاب شده (مخصوصا طلا) را پیدا میکند .این سیستم با دادن سیگنال صوتی و علاوه بر آن با نشان دادن نمودار روی مانیتور یا عینک پیدا شدن هدف را مشخص میکند

تونل سنسور :این یکی از پروب های عمودی دستگاه است که به همین صورت عمودی هم استفاده میشود . همان طور که از اسم آن مشخص است برای پیدا کردن تونل ,حفره , اتاقک مخفی به کار میرود .خیلی از وقتها هدف در عمق بسیار بالا قرار گرفته و یک تونل یا مسیر مخفی برای رسیدن به آن ایجاد شده است .پیدا کردن این مسیر مخفی به معنای رسیدن به دفینه می باشد .به همین خاطر در این شرایط تونل سنسور با قدرت بالای آن در یافتن حفره ها و محل های خالی بسیار مفید و مورد استفاده است .اندازه این سنسور ۵۰ سانتی متر است.

EXP%205000img2

سوپر سنسور :یکی از مفید ترین و قوی ترین سنسور ها برای تمام دستگاه ها می باشد . این وسیله عمق و کیفیت تصویر(رزولوشن) را بالا می برد و حداقل تا ۵ برابر کیفیت تصویر را بهتر میکند و عمق دستگاه را تا ۲۵ متر وبیشتر افزایش میدهد . سیگنال های اضافی و پارازیت های خطا را هم حذف میکند و تصویری با وضوح بالا و تقریبا بدون خطا نشان میدهد .

در ای اکس پی ۵۰۰۰ یکی از مفید ترین قطعات جانبی است که به خاطر استفاده بالا و زیاد آن به همه خریداران توصیه میشود که آن را به همراه دستگاه خود خریداری کنند .با وصل آن به دستگاه بخش تفکیک دستگاه را فعال میکند و این بخش تا ۲۵ متر در زمین نفوذ میکند و تا همان عمق نفوذ تفکیک خوبی بین فلزات آهنی و غیر آهنی انجام میدهد و شما بلافاصله میتوانید بفهمید که در زیر سوپر سنسور شما حفره یا فلز با ارزش یا فلز بی ارزش قرار دارد .چون سوپر سنسور سیگنال های خطا را حذف میکند استفاده از آن در نقاط ناهموار و سنگلاخ توصیه میشود .در سری اکس پی ها از سوپر سنسور میتوان در بخش مگنتومتر , تفکیک و اسکن زمین استفاده کرد .طول این سنسور یک متر است و به صورت عمودی استفاده میشود.

سنسور لایو استریم :این سنسور فقط با دستگاه ای اکس پی ۵۰۰۰ قابل استفاده است .و یکی از نقاط قوت ای اکس پی ۵۰۰۰ این است که این سنسور به آن وصل میشود و سرعت کار و دقت کار اسکن را بسیار بالا می برد.با استقاده از آن میتوان بدون احتیاج به کامپیوتر سریع یک منطقه را مورد بازدید قرار داد و سریع متوجه وجود هدف , حفره یا تونل شد و در صورتی که نقطه هدف یا مشکوک بود آن نقطه را با استفاده از پروب های دیگر یا سوپر سنسور اسکن کرد و به طور دقیق از موقعیت آن مطلع شد .در هنگام استفاده از این سنسور نیاز به رعایت قانون حرکت خاصی نیست و شما هر گونه و به هر طرف حرکت کنید تصویر دقیق و بدون خطایی با آن خواهید داشت.به همین خاطر سرعت بررسی زمین مورد اسکن شما بسیار بالا خواهد بود.

EXP%205000img3

ترمو اسکن:سنسور حرارتی و به عبارت بهتر ردیاب حرارتی و لیزری سری اکس پی این ردیاب یا سنسور را میتوان به طور مستقل و( بهترین حالت آن که استفاده) با دستگاه های اکس پی می باشد به کار برد .اگر با سری اکس پی ها به کار برود بهترین نتیجه را خواهد داشت و تنها ردیاب حرارتی جهان است که تصویری هم می باشد .این ردیاب به طور ایده ال برای پیدا کردن اطاقک , تونل ودفینه های بزرگ به کار میرود .چون دمای حفره و دفینه بزرگ با دمای اطراف آن تفاوت دارد و چون این دستگاه حساسیت بالایی در تشخیص تفاوت دمای دو نقطه دارد سریع ان موضوع را تشخیص داده و هم در عقربه پشت دستگاه نشان میدهد و هم روی صفحه کامپیوتراین تفاوت دما را تصویر میکند.

EXP%205000img4

فرستنده های وی ال اف :این چهار فرستنده با ایجاد و ارسال یک موج خیلی قوی به داخل زمین همه فلزات موجود را باردار کرده وموجب میشود که سریع توسط دستگاه ردیابی شوند .ضمنا در حذف ناخالصی های و مواد معدنی موجود در خاک که گاهی مواقع در اسکن تاثیر می گذارند بسیار موثر هستند .استفاده از آنها به این صورت است که در ۴ گوشه زمین قرار میگیرند و موج قوی مغناطیسی ایجاد میکنند .در این حالت بهتر است که هیچ وسیله الکترونیکی نزدیک آنها نباشد چون امکان اینکه به آنها صدمه بزنند بسیار زیاد است . اما این موج موجب میشود که مواد معدنی موجود در خاک به حذف شوند و فلز واقعی سریع توسط دستگاه شناسایی شود

.

گارانتی دستگاه ۲ سال

امتیاز post
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

64 − = 55

تماس مستقیم